Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindenem megvan és nem tudom...

Mindenem megvan és nem tudom mit kérjek karácsonyra! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Most hogy jön a karácsony,szüleim folyton azzal jönnek hogy mit vegyenek nekem karácsonyra,de mindenem megvan és nem tudok mit kívánni de hétvégére kell választanom!Testvérem Tabot kap én meg kb. semmit ha így gondolkodok mint most de szüleim akkor is akarnak adni valamit de csak olyat amit én választok (de nincs mit/miből).Egyetlen egy kívánságom van amit már vagy 12 éve kívánok de azt mondják hogy ne is álmodjak róla mert hogy olyan drága! (állatról van szó és annak tartásáról) Volt mással is ilyen?

2014. nov. 27. 15:53
1 2
 1/11 Razorclaw ***** válasza:
Kérj egy nagyon ritka, ám de annál többetérőbb ultraszónikus superGT vécéülőkét!!
2014. nov. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
XD ja persze de most komolyan!
2014. nov. 27. 16:03
 3/11 anonim válasza:
Kérj 30k HUF-ot, az kb. egy Tablet ára, egyenlőség, testvériség :P
2014. nov. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 szántóvető ***** válasza:
kérj egy motort.(nem írtál életkort,nemet..)
2014. nov. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
12/L tablet meg nekem nem kell,igaz se gépen,se tabom de megvagyok igazából egy sporttal.Nekem nem kellenek ilyen kütyük,talán egy jó könyv kéne vagy nem tudom. de akkor is olyan könyv ami JÓ!!! Tehát nem kis mese könyv hanem legalább 500 oldal! és jó a történet (misztikus is lehet felőlem vagy horror) Hát nem tudom vagy talán valami felszerelést a lovagláshoz (versenynadrág?- azt se tudom hol lehet olyat venni)
2014. nov. 27. 17:33
 6/11 szántóvető ***** válasza:
már újszülöttként állattartáson gondolkodtál?korán érő típus vagy.a motor még korai,más 5letem nincs.
2014. nov. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Razorclaw ***** válasza:
ha nincs számítógéped, se tabod, talán még laptopod sincs.. akkor mid van telót azért kaptál?:D csak viccelek.. kérj akkor könyveket, vannak jóféle könyvesboltok majd te kiválasztod, vagy ruhát a sporthoz stb.. :)
2014. nov. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen csak telóm van! de majd egyszer veszek magamnak talán egy laptopot... MAJD! :P


Köszi a tanácsokat! :D

2014. nov. 27. 17:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Én könyvutalványt szeretnék karácsonyra. Nagyon szeretek olvasni és így ha én választom ki akkor nagyobb valószínűséggel is fog tetszeni. :)
2014. nov. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem monddmeg a szüleidnek hogy válasszanak valamit ők. Èn pl azèrt vártam sokszor a karácsonyt mert nem kèrtem semmit de tudtam hogy mègis kapok valamit ès ezèrt volt mindig izgi :) Ha előre megkapod vagy előre tudod mit kapsz az nem akkora meglepi :)
2014. nov. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!