Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nem tudom mit kérjek Karácsony...

Nem tudom mit kérjek Karácsonyra. Tudnátok adni ötleteket? Gyakorlatilag mindenem megvan.

Figyelt kérdés

Szeretnék valami ajándékot kapni a szüleimtől (általában pénzt kapok, de az annyira semmitmondó...) de nem tudom mit.

Van okos telefonom, LCD TV-m, Laptopom és számítógépem, DVD lejátszóm, Hifim és fényképezőgépem is van. És nem tudom mi az amivel tényleg boldoggá tehetnének. Már nem vagyok kicsi, 15 éves vagyok és lány.

Tudnátok segíteni?



2012. dec. 22. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha mindened megvan, nincs szükséged semmire. Inkább te adj azoknak, akiknek semmijük sincs, mert elvette tőlük a kormány.
2012. dec. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérj apróságokat,ha mindened megvan. nem kell feltétlenül nagy ajándékot, kérd amire vágysz. Hupilila körömlakkot,karkötőt vagy bármi apróságot amit tudnál használni,tetszik de valamiért eddig nem vetted meg magadnak. :)
2012. dec. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!