Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg létezik olyan előírás,...

Tényleg létezik olyan előírás, miszerint az Árkád (esetleg valamely másik bevásárlóközpont) üzleteiben, illetve az Árkád egész területén tilos fényképezni?

Figyelt kérdés

Ha igen, valaki találkozott már erre figyelmeztető kiírással? Mert én ezt még egy üzlet bejáratánál és a "folyosókon" sem láttam feltüntetve.

(A minap egy sapkát szerettem volna lefényképezni a fajtája miatt, mert megbízást kaptam rá, hogy ha látok valahol olyan kinézetűt, akkor szóljak.)



2014. nov. 27. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
A bevasarlokozpont maganterulet, minden tovabbi nelkul megtilthatjak a fenykepezest.
2014. nov. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szemtanúja voltam nem egyszer hasonlóknak, hogy az eladók figyelmeztették a vásárlókat, hogy ne fényképezkedjenek az üzletben kapható ruházati cikkekben, sőt egyáltalán ne készítsenek képet. Én is néztem ezen. Bizonyos üzletek előtt , ki is van rakva egy kis tábla ami pont erre hívja fel a figyelmet, hogy tilos fényképezni. (egy áthúzott fényképezőgép jel) Arról viszont nem tudok semmit, hogy az Árkád területén tényleg tiltják e a fényképezést.
2014. nov. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igazán köszönöm a válaszokat! Remélem azért azzal tisztában vannak a kedves biztonsági őrök (esetemben konkrétan ő a főszereplő), hogy azért a (potenciális) vásárlók egy valamekkora része a próbafülkékben "szelfizik", és ezzel egyidejűleg meg is valósítja azt, amit ők éppen tiltanak, vagyis fényképezik a - adott esetben - ruhadarabot.
2014. nov. 27. 18:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Tisztában vannak vele, mivel a próbafülkék egy része be van kamerázva. Egyébként általános tiltás van erre vonatkoztatva, viszont egyes helyeken a mobil fotózás miatt nem szólnak, ettől még az is tilos. Plázák külsejét sem szabad fotózni. És igen, iszonyat nehéz néha meggátolni, így ettől még rengeteg fotó készül, de mindenképp kevesebb, mintha engedélyeznék.
2014. nov. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bp1985 ***** válasza:
Akkor olvasd el az ajón levő matricát legközelebb. Ott van rajta, hogy tilos fényképezni, tehát teljesen jogosan szóltak/szólnak neked.
2017. nov. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!