Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A három lottó közül a skandin...

Nokiafan kérdése:

A három lottó közül a skandin a legnagyobb az esély a telitalálatra?

Figyelt kérdés

Gondolom hogy igen mivel 35 szám/7 ikszelés

Csak jobb mint 90 számbol 5 vagy mint 45/6

Ki hogy látja ezt?



2014. nov. 30. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Fura módon én eddig még mindig csak a hatos lottóval nyertem, skandin soha.
2014. nov. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szántóvető ***** válasza:
vettem a fáradságot és kigugliztam,a skandinávon van a legnagyobb esély.sok szerencsét a telitalálathoz,szükséged lesz rá.
2014. nov. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. nov. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon sokat szeretnél nyerni, akkor a kisebb esély ellenére is inkább az 5-öst játszd. Az a legnépszerűbb, s legjobban fizető. Tisztán matematikai alapon a nyerési esélyek:


5-ös: 1:43 949 268

6-os: 1:8 145 060

7-es: 1:3 362 260


De nézd meg a kifizetéseket is! A skandinávot kevesebben játsszák, ezért kevesebb a befolyó összeg is. Nyerni könnyebb, a kevés pénz többfelé oszlik.


Pl. a legutolsó húzások:

5-ös: várható 1.282 millió

6-os: 288 millió

7-es: 35 millió



A halmozódások eredményeként szinte minden évben megdőltek a csúcsok. 1999 szeptemberében már 1 milliárd forint feletti volt a főnyeremény, 2003 november 29-én pedig az Ötöslottó történetének eddigi legnagyobb nyereményével: 5 milliárd 92 millió 890 ezer 758 forinttal lett gazdagabb egy játékos.


A Hatoslottóban, annak bevezetésétől kezdve érvényesül a halmozódási szabály. Ennek eredményeként 2002-ben már fél milliárd forintnál is nagyobb főnyereményt is kifizettek.


A Skandináv lottón az eddig elért legnagyobb nyeremény 684 millió forint volt 2011 29. játékhetén.

2014. nov. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát mint minden más szegény,nekem is szükségem lenne rá de én nem elinnám meg ilyenek hanem vennék egy házat! Auto sem kellene! Most 35 millio a fonyeremény a skandin!

5-10 millio kozott vennék házat a többibol meg havi 110ezerbol simán elég volna és kozben ugyanugy dolgoznék is!

2014. nov. 30. 10:37
 6/9 A kérdező kommentje:
Annyi hogy a jogsit leraknám meg ruházkodnék! Plusz vennék egy berendezném a házat ennyi! :) nem vagyok nagyravágyo, nem kell palota se mercedes:) még tanuló vagyok egyébként de ugyanugy elvégezném a sulit ha nyernék!
2014. nov. 30. 11:09
 7/9 anonim ***** válasza:

Még nagyon fiatal vagy, én meg öreg. Szomorú, hogy olyan dolgokhoz, amelyek mindenki számára könnyen elérhetőnek kellene lennie, csak valami csoda árán megvalósíthatóak.

A megélhetési bűnözés mellett nálunk van megélhetési szerencsejáték is. Nem a megszállottakra gondolok, hanem olyanokra mint amilyen te is vagy. Lottózom magam is, de nem a játék kedvéért, hanem hogy hátha…

Nem véletlen, hogy a különféle tévés vetélkedőkben is elég gyorsan kiszállnak emberek a kevés, de biztos pénzzel.

2014. nov. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Persze tudom hogy az esély igen kicsi de néha-néha egy-egy szelvény nem elérhetetlen! Ha semmit nem csinál az ember akkor nulla az esély és más is nyert már...miért ne lehetnék pont én a kovetkező?:) ezt igy kell felfogni! Őszintén szolva szeretnék egy saját házat de nem agyon nyomott törlesztő részletes hitellel! És ezekbol a fizetesekbol nem lehet semmit csinalni éppen hogy megélnek az emberek...ezért nem sajnálom azt az egy két szelvényt
2014. nov. 30. 11:41
 9/9 A kérdező kommentje:
Igy reálisnak érzem magam! Végülis nem luxust akarok csak azt ami kell az alap megélhetéshez!! Szerintem nem azért születtünk a világra hogy az utcán haljunk meg már pedig ha elveszted a munkahelyed odakerülsz mert senki nem segit, mindenki magán kell hogy segitsen ez farkas törvény!
2014. nov. 30. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!