Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék túllépni...

Nagyon szeretnék túllépni Keresztanyum halálán, de valamiért nem tudok, és néha para dolgok történnek velem?

Figyelt kérdés

Augusztusban halt meg a keresztanyukám,akit egyszerűen imádtam,nagyon szerettem.

Mostanában néha suttogásokat hallok,de csak iskolában,hiába forgolódom,nem szól senki semmit,ez így nagyon para.


Vele is álmodtam már sokszor,de a legfurább ez volt:

Sírva szaladok Keresztanyum felé,megölelem,és megkérdezem tőle:Na és,milyen a Mennyország? (vagy valami ilyesmi.

Erre így válaszolt:Jó,csak nélkületek unalmas.


Most éjszaka is vele álmodtam,akkor még ott volt, de álmomban sírtam,mert ott is meghalt.

Miért van ez? Szeretnék rajta túllépni,de valamiért nem sikerül.Segítsetek!!!

13/L



2014. nov. 30. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom ami történt, de miben halt meg? el tudtál búcsúzni? ettől is függ szerintem. Anyukádék segitenek? elmondtad nekik?

Nyugi, nem bolondultál meg, csak még nem sikerült feldolgozni.

2014. nov. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rákos volt,és nem tudtam tőle elbúcsúzni.Egyszer volt még nálunk utoljára nyáron,utána Augusztusban halt meg,és kórházban volt,így esélyem sem volt.

Anyumék rengeteget segítettek,mostanramár kb minden velük is helyre jött,a suttogásokat anyumnak mondtam,de az álmokat nem.

2014. nov. 30. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!