Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok olyan szakmákat amelyek...

Tudtok olyan szakmákat amelyekhez nincs szükség fizikára, kémiára, informatikára azonban jól keres és könnyen el lehet helyezkedni vele?

Figyelt kérdés
16 éves tanuló vagyok azonban megszeretném találni a nekem megfelelő szakmát, de a felsorolt tantárgyakat nem igazán szeretem igy nincs ötletem, hogy mi lehetnék ha ''nagy'' leszek.Van valami tanácsotok?
2014. nov. 30. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Politikus. Semmi nem kell hozzá, csak hosszú nyelv.
2014. nov. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nyelvtanár, fordító. Nekem ez ugrott be. Nekem sem mennek valami jól a felsorolt tantárgyak, ezért én is fordíton/nyelvtanáron gondolkodok. :)
2014. dec. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy a nyelek nem a kedvenceim, azonban imádom a sportot, a bioszt is eléggé és egy olyan munkát szeretnék ahol kutatok
2014. dec. 1. 12:50
 4/4 anonim válasza:
Orvos? Mondjuk oda kémia is kell...
2014. dec. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!