Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valami tipp, hogy hogyan...

Valami tipp, hogy hogyan másoljak le egy anime figurát képről, ha nem tudok rajzolni?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek lenne, tudja, hogy a rajztudásom többnyire pálcikaemberekben merítem ki, de meg szeretném lepni a kedvenc karakterével (ami amúgy a képen nem néz ki annyira anime figurásnak), és nagyon örülne neki. Megpróbáltam úgy, hogy nézem a képet, de szegény pasi olyan el***** lett, mintha kitörte volna a nyakát, plusz az arányai sem stimmeltek. :"D Annak is örülne, ha nem lenne olyan szép, tudja, hogy béna vagyok, de azért attól a képtől megkímélném, a pasi még a halálakor is jobban nézett ki, szerintem megviselné a barátnőmet. xD Már arra gondoltam, hogy akkor odateszek mondjuk sütőpapírt a képre, és úgy másolom le, de a sütőpapírt nem adhatom neki oda... Ne nézzetek teljesen gyökérnek, meglepő, hogy mennyire nem vagyok kreatív, ha rajzól van szó. Szóval valaki tud ajánlani valamit, hogy a nyomtatás kivételével valahogyan papírra vigyem a figurát?

2014. nov. 30. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Passz, de én régen úgy rajzoltam, hogy vettem ilyen nagyon vékony írólapot, de volt olyan, hogy bevált fénymásoló papírral is. Attól függött mennyi türelmem volt és milyen volt a kép. Gondolok itt a körvonalakra, a színekre.
2014. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam másolni, hogy amikor világos van, az ablakra helyezem az adott képet, és rá az üres papírt, amire majd rajzolok. Lehet, nem túl kényelmes, de így legalább tökéletesen láthatod a sablont. Csak vigyázni kell, nehogy elcsússzanak.
2014. dec. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Meg azt is csinálhatod hogy a gép képernyőjére odateszed a lapot, lekapcsolod a villanyt és úgy másolod le.. laptopnál ez egy kicsit könnyebb mivel lehajtható, de a sima gépek monitorjain is egyszerű (de ha nagyon bénázol ragaszd oda a monitorhoz, de óvatosan, nehogy elrontsd a rajzot amikor leszeded)... az ablakos is jó ötlet, de én még egy üvegasztalon is el tudom képzelni... alulra odateszel valami fényforrást ami alulról megvilágítja a lapot, és úgy át tudod másolni.

de ha végképp nem megy van egy indigó nevű lap(asszem ez a neve) és simán a kontúrokat átrajzolod, majd a végén finomítasz a rajzodon

2014. dec. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!