Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Michael Jacksont a média...

Michael Jacksont a média tette tönkre?

Figyelt kérdés
Az utolsó éveiben körülbelül 2001-től 2009-ig borzalmasan nagyon csúnyán nézet ki.

2014. dec. 1. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem, saját maga, nem tudta időben abbahagyni.
2014. dec. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bizonyos értelemben igen, de nem kizárólagosan. Apja egy brutális állat volt. Verte az összes gyereket, kínozta őket. Túlságosan sokat akart tőlük. Ez eltorzította a személyiségét. Nagy magasságokig jutott el, amit nem tudod elviselni. Az állandó megfelelési kényszer olyan teher volt számára, amit nehéz ép ésszel megélni.
2014. dec. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem volt csúnya. Előnytelen képeket bárkiről lehet lőni.

[link]

2009-es kép. Egyedül amiről úgymond "ő tehet" az orra, mert azt műtette, de egyébként ott volt a vitiligo ami ugye miatt fehér lett és kénytelen volt pirosra tetováltatni az ajkát egyébként teljesen színtelen lett volna az is, a szemét mindig is kihúzta a 80as évek óta.

A lupus az arcot is károsítja valamilyen mértékben, de egyébként nem látom miért lenne "csúnya". Szerintem halálakor is jóképű volt. Na meg 50 éveshez szerintem még így is nagyon jól nézett ki.

2015. jan. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,én teljes mértékben biztos vagyok benne hogy a média készítette ki teljesen mint testileg mint lelkileg. Olyan sok hamis dolgot felhoztak ellene ami egyáltalán nem volt igaz és olyan sokszor úgy megalázták,hogy ezt egy embernek se kívánnám. Gondoljatok bele miken kellett keresztül mennie. Ott voltak a gyerekek..michae imádta a gyerekeket ők voltak a mindenei,akár hol is volt ő mindíg csak segíteni akart és eszt félreértették és ebből az lett hogy pedofilizmussal vádolták,amit pont michaelről nem lehet elképzelni. Egy olyan önzetlen,jó lelkű ember volt,ami valjuk be a mai világban nagyon ritka. Mikor Michael elment a legértékesebb kincset vesztette el a világ. A kinézetéről meg annyit,hogy egyáltalán nem volt csúnya,ő így volt jó ahogy volt ő egy csodálatos ember!❤
2015. ápr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Az utolsó válaszoló teljesen leírta azt amit érzek!

Mike a testében nem,de a szívünkben örökké tovább él!

Pár hónapja rajongok érte de olyan

szinten,hogy egyszerűen már nem is

tudok más zenét hallgatni csak Őt..

Lefordított interjúkat nézek egész

nap és potyognak a könnyeim,ha csak

arra gondolok,hogy meg kellett

halnia és én még csak most jöttem

rá,hogy mekkora kincs volt :'( Az

emberek félreértették,pedig csak jót

akart. Sosem molesztálna

senkit,eleve Jehova tanú volt és

tiszta a lelke,sírt mikor először

ünnepelt karácsonyt mert úgy

érezte,hogy bűnt követett

el,akkor,hogy lenne szíve molesztálni

bárkit is?! 300 millió dollárt

adományozott,a koncertek teljes

bevételét,39 jótékonyságiszervezet

tagja volt,mindenhol és mindenkin

segített ahogy csak tudott(..),és

cserébe mit kapott?! Tönkretették az

életét,megalázták és elvették az

egyetlen boldogságát a szeretett

Neverlandet. Sok dolgot sajnos nem

tudok róla,pedig szeretnék mindent

tudni :( Istenem :'( Isten

nyugasztalja békében.

Sajnos sosem találkozhattam

vele,pedig volt Magyarországon,de

remélem a mennyországban majd

lesz rá alkalmam. Sírni tudnék,hogy

egy ilyen tisztaszívű embert így

meggyötörtek! :'( :/

2015. ápr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
igen remélem hogy a menyországban majd találkozhatunk vele,nekem az volt minden vágyam hogy egyszer láthassam és hogy találkozhassak vele,és elmondjam neki mennyire szeretem és tisztelem és hogy én soha nem hittem a hülye pletykáknak sajnos ez az álmom nem vált valóra,de remélem hogy a menyországban igen! Remélem Michael akárhol is van nagyon boldog mert megérdemli.Még a mai napig elfog a sírhatnék ha arra gondolok nincs már köztünk:( Örökké szeretni foglak Michael! <3
2015. ápr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

16:36 vagyok

Így igaz!! :'( Megérdemli a boldogságot!

Könnyekkel küszködöm,akárhányszor csak rá gondolok. Tökéletes barát,testvér,apa és példakép volt!! :'/ LOVE YOU MICHAEL JOSEPH JACKSON FOREVER! <3 R.I.P KING OF POP.

MyIdolForMyLife

2015. ápr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előttem már mindent elmondtatok. Nincs nap, mikor ne hallgatnám és ne sírnék...
2016. jan. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti előtti!



Mondta az egyik interjújába, hogy nem nagyon csípi a hízelgést! XD

2016. febr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!