Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy is van ez? Ha a Jófogáson...

Hogy is van ez? Ha a Jófogáson rendelek 500 ft-ért valamit Háztól házig szállítással, akkor az eladó fizet 990-et a futárnak?!

Figyelt kérdés
Láttam 1-2 ezer forintos tételeket, amit megvennék. Ott van mellette, hogy Háztól házig szolgáltatással. Ilyen esetben az eladó fizet. De akkor neki mi haszna lesz ilyen kis összegek után?! Vagy úgy gondolja, majd én pluszban kifizetem? Mert akkor ugye már nem éri meg egy ezer forintos akármit 1990-ért megvenni...

2014. dec. 1. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:

A szabályzat szerint a GLS végzi a szállítást, a díj 1990 Ft. Az eladó köteles úgy meghatározni a vételárat, hogy ez az összeg már benne van.

Látni kellene a kérdéses ajánlatokat. A szállítást a vevő szokta fizetni, csak ebben a rendszerben az eladó a megrendelő. Elképzelhető, hogy az eladó nem a futárszolgálatot veszi igénybe (személyes átvétel, posta).

2014. dec. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]


Köszi a választ! Itt vannak pl. ezek. Mindegyik bejelölte, hogy igénybe veszi ezt a szolgáltatást, direkt úgy kerestem rá. A leírásban 1-2 kivétellel nem írja senki, hogy a vevő fizesse a futárt. Márpedig pont ez a lényeg, hogy az eladó költségén jut el a termék.

2014. dec. 1. 14:22
 3/3 anonim válasza:
Egyszerűen bambák, vagy van valami ingyenes kuponjuk stb.
2014. dec. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!