Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez nagyon gáz! Mi tévő legyek?

Bogi214 kérdése:

Ez nagyon gáz! Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Mersz vagy felelszeztünk hazafelé a buszon és én azt a feladatot kaptam hogy adjak az egyik fiú osztálytársamnak (mellesleg jó idelye bele vagyok zúgva,csak nem mere, neki megmondani)egy szájrapuszit.Ő is és én is abban a pillanatban elvörösödtünk.Persze teljesítettem a feladatot (még jó is volt).Szerintem csóknak sikerült.Most mit tegyek?Nem merek lépni .Hétfőn a suliban furcsán viselkedett egész nap.Most mit csináljak?Tetszek neki vagy nem?S.O.S.

2014. dec. 1. 20:11
 1/2 zarna válasza:
Tégy úgy mintha mi sem történt volna...ez a fiúnak fel fog tünni és vagy rá kérdez h akkor most mivan??...vagy nem mondd semmit és megy minden tovább és akkor ezek szerint neki ez nem jelentett semmit.Mert lehet h ő ezt csak egy feladtanak vette de az is lehet h neki is tetszel és akkor érdeklődni fog irántad :)
2014. dec. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. dec. 2. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!