Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nézek ki ilyen gyerekesen?

Miért nézek ki ilyen gyerekesen?

Figyelt kérdés
16/L vagyok és vagy 152 cm. Nagyon alacsony vagyok és fejletlen is. A magasságommal nincs bajom elfogadtam, de más alacsony emberrel ellentétben én még gyerekesen is nézek ki. Másokon látom, hogy bár alacsonyak mégis látszik rajtuk, hogy nem olyan fiatalok(mondjuk egyetem) látszik az arcukon, hajukon, testfelépítésükön. Én viszont gyerekesen nézek ki minden szempontból. Az arcom nagyon gyerekes, a hajam is semmilyen formában nem illik hozzám és a lábaim a legrosszabbak. Széles a csípőm és így lábtól felfelé egyre szélesedek csípőig. Ráadásul rövidek is a lábaim és minden nadrág nagyon rosszul áll. felül szorít alul meg nagyon laza. Mindig gyűrődések vannak rajta mert túl hosszú. Mit kéne felvegyek?
2014. dec. 1. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább vedd le! :D

Hidd el, amikor 30 leszel áldani fogod a sorsot, hogy pár évet gond nélkül letagadhatsz az arcodról :)

Az meg, hogy szélesedik a csípőd, teljesen természetes, legyen formás a popsi, és minden okés :D

2014. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen az meglehet :D De legalább egy kicsit nőhetnék :\
2014. dec. 1. 20:31
 3/4 zarna válasza:
Ezt akár a javadra is fordíthatod mert ha valaki kicsi és gyerekes az nagyon cuki is tud leni ^^...a ruhával kapcsolatosan ha van farmered ami felül jó de alul nem akkor meny el vele varró nőhöz és meg tudja csinálni ezt...vegyélfel rövid ruhákat mármint ne legyen annyir hosszú az alja bár van amelyik meg tényleg jó és hosszít. És ne aggódj van egy fiú aki tényleg TÉGED keres és meg is fog találni csak kitartás :)
2014. dec. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zarna válasza:
Nem rosz ha kicsi vagy az csak ari és legyél magabiztos és kész ;)
2014. dec. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!