Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gyerekesen nézek ki, ez normális?

Gyerekesen nézek ki, ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 éves leszek 3 hónap múlva és más gyerekekhez képest elég "baba arcom" van és inkább nézek ki 14 évesnek, mintsem 17-nek.

Azt hallottam, hogy a nemi érés a fiúknál 25 éves korig is kitolódhat. Lehet, hogy én pont olyan vagyok, aki ezt a felső határt üti meg?



2014. nov. 6. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az még a jobbik eset. Én 19 vagyok és 28-nak nézek ki. Megkérdezik, hogy szülői értekezletre jöttem-e. Mondom nem, én ide járok esti tagozatra.
2014. nov. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Normális. Fiatal vagy még és van pár éved, hogy megerősödjön. Lehet, hogy kicsit későn érő vagy, de az is lehet, hogy nem vagy túl szőrös típus.
2014. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És az igaz, hogy 25 éves korig is kitolódhat a nemi érés?
2014. nov. 6. 21:00
 4/7 anonim ***** válasza:
nem
2014. nov. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán olyan sokáig nem, de még így is van pár éved.
2014. nov. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld kéz mindenkinek! :)
2014. nov. 7. 07:05
 7/7 Princess Róbert válasza:

Semmi baj :)

Velem is ugyanez a helyzet... 15 vagyok és 12nek néznek,pedig magasságom 170 cm és mégis fiatalabbnak tűnök...Idővel rá, rájöttem hogy az arcom miatt,meg kicsit soványabb is vagyok (50kg).

2016. aug. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!