Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Emberek! Hogy hagyjam el a...

Emberek! Hogy hagyjam el a jegyeket? :o a tobbi lent.

Figyelt kérdés
Lesz egy koncert es anyunak akartam venni karacsonyra jegyeket, de o kitalalta hogy menjunk el es oda a meglepetes.. Mar "megvetette velem a jegyeket" es valahogy elkene tuntetnem hogy anyu azt higyje, hogy megsem tudunk elmenni igy az karacsonyra meglepi lesz :) Csak hogyan hagyjam el hogy hiheto legyen??:/
2014. dec. 1. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:

édes istenem bár ilyen problémák miatt kéne kérdést kiírnom :D


mondd azt h kilopták a kabátzsebedből a suliban egy ezressel együtt v vmi ilyesmi.

vagy ha nem ért a nethez, mondhatod h elfogytak a jegyek.

2014. dec. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lényegesen jobb ötlet azt mondani, hogy elfogytak a jegyek, vagy tévedésből kétszer adták el, és ezért mégsincs jegyetek, stb, mintha azt mondanád, ellopták volna. Karácsonyig hallgathatnád, milyen ügyetlen vagy, és mennyire szeretett volna menni.. (lehet ezek után kezébe veszi a dolgot, és ő veszi meg a jegyeket!) Aztán ünnepekkor meg óriási bűntudata lenne minden kimondott vagy ki nem mondott panaszért. Én azt mondanám, felhívtak, hogy sajnos rendszerhiba miatt másodszor is értékesítették a jegyeket, a mi vásárlásunk nem érvényes, és kárpótlásul elcserélhetted volna xy koncertre, de mivel az nem érdekes, inkább visszakérted a pénzeteket.
2014. dec. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A " szeretet" ünnepén nem alapozunk hazugságra. Mondom ezt még én is, aki alapjáraton nem ért egyet az egész ünneppel. Majd karácsonykor elmeséheted neki, hogy eleinte a jegyeket szeretted volna beszerezni, de miután ő javasolta, hogy vedd meg azokat, így kénytelen voltál mást kitalálni. Van még több mint 3 heted, légy kreativ.
2014. dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szántóvető ***** válasza:

nem tudtad volna azt hazudni hogy elfogytak a jegyek?

most kell egy nagyobb hazugság pl. a jegyek hamisak (fénymásold le őket.)

2014. dec. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!