Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez a kulcso-zsinoros joslas...

Ez a kulcso-zsinoros joslas hogy mukodik? VV Fanni is ezt hasznalja, de nem ertem, hogy hogy mulodik, mi a lenyege?

Figyelt kérdés

2014. dec. 1. 23:01
 1/7 anonim válasza:
Ezotériában próbálkozz!
2014. dec. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Csak a Villaban mukodik.
2014. dec. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem működik. A lényege az ostoba primitív Fannika...
2014. dec. 9. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ez nem kulcsal megy:) ez igenis hasznos!! Nem kell leszolni es fanni sem ocska! Na szoval vegyel egy ingat nem kell hozza semmi csak inga kerdezhetsz tole de egy teszt kerdes ahogyfanni csinalja kell utana barmit kerdeszhetsz tole. Amire tud igennel vagy nemmel valaszolni. Ha igen akkor elore hatra mozog ha pedig nem akkor jobbra balra :)sok sokert ingat nem tudom hol lehet beszerezni jarj utana neten
2014. dec. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

a karod mikromozgásai térítik ki az ingát. attól lesz igen vagy nem, hogy mit hiszel igennek, meg nemnek.


gyakorlatilag azt jósolsz meg amit akarsz, köze nincs a valósághoz. Ha fannika megkérdezné, hogy ócska ostoba ribi-e, akkor is nemet mondana neki az inga... lol

2015. jan. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm 4.

5.! Nem érdekel a válaszod, és szerintem senki mást sem, kérlek menj innen. Köszönöm!

2015. jan. 1. 23:54
 7/7 anonim válasza:
0%
5# igazad van!
2015. jan. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!