Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A ValóVilág applikációja...

A ValóVilág applikációja működik másnak a WindowsPhone-ján?

Figyelt kérdés

Én mikor a 6. szériában leszedtem, akkor nem tudtam szavazni sokáig... majd megcsinálták és működött.

Most frissítettem (mert nem töröltem le) és nem volt jó. Olvastam megjegyzésekbe valakitől, hogy Ő kijelentkezett és újra be, és működik neki... Én kijelentkeztem, és most nem tudok visszalépni! :D

Azt írja, hogy vagy a jelszóm vagy a felhasználónevem nem jó..... De az biztos, hogy nem lehetséges, mert ahogy kijelentkeztem, automatikusan ott maradt beírva a felh.név és a jelszó is, Nekem már csak kijelentkezés utána újra csak a bejelentkezésre kellett kattintanom. De nem fogadta el.... :\


Valami okosság valakitől?

Vagy együttérzés, hogy másnak se működik?! :D :D



2014. dec. 2. 16:32
 1/3 anonim válasza:
nekem is így volt. én újra beregiztem, majd elküldtem a VV szót, és működött.. azóta tudok szavazni
2014. dec. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Gondolom az ismét pénzbe volt.....?

mennyi volt ha igen? Nem emlékszem már.... Ráadásul NYILVÁN javarészt ezért nem töröltem le anno.... =.=

légyszi mond hogy valahogy megoldottad !!!!!! :'( :D

2014. dec. 12. 21:36
 3/3 A kérdező kommentje:

Na Én már kiégtem..... x.X :D

Újraregisztráltam.... viszont nem kaptam válasz sms-t.....

De azt hittem ugyanúgy fizetős az sms küldés.... o.O

Előző szériánál is beharangozták hogy mennyire ingyenes de az sms-t fizetned kellett.....

2014. dec. 12. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!