Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mit csinálok...

Mit tegyek? Mit csinálok rosszzul?

Figyelt kérdés
Én már sajnos senkiben nem hiszek annyi rossz történt az életemben apa majdnem meg halt amiota ez történt anyám leszar észre sem vesz csak az én drága látos bátyámat veszi észre. Mindig ordibál velem hasonlítgat bátyámhoz mert ő elég rossz társaságba volt régebben és most olyan mint ha kiszemelt volna anyám. Azt mondja , hogy énis olyan leszek meg mindenben én vagyok a hibás nem tudja mit csinálok nemtudja mit érzek és hogy mit szeretnék az életbe , hogy mik a céljaim . De anya engem nem ismer nem tudja milyen vagyok és engem ez nagyon bánt. Voltak nagy veszekedések itthon és mondtam , hogy legyen az a nap mikor eltudjak innen menni de én soba nem jövök vissza.. de annyi minden volt már itt voltak ennél rosszabbak. Sírtam annyit , hogy már nem is tudok. Mit tegyek?

2014. dec. 2. 17:51
 1/2 anonim válasza:
Először is nyugi:) Senkiek se könnyű, amint látom az édesanyádnak sem az és sajnos ezt rajtad vezeti le. Az nem jó dolog, hogy nem tudja mit ézel és mik a céljaid és hogy egyáltalán mi van benned, mert ebből arra következtetek, hogy nincs meg az anya gyermek kapcsolat. Szerintem annyit tehetsz, hogy mikor nyugodt hangulat van otthon akkor elmondod az anyukádnak, hogy mit érzel és nyugodtan adj ki magadból mindent. Próbálj meg hinni főleg a családodban, szerintem. Próbáld megérteni és átlátni az ő helyzetüket is. Remélem megoldódik a problémád és ne sírj:)
2014. dec. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen meg értem és nagyon szépen köszönöm a választ csak az zavar , hogy minden nap így zajlik le :/ tudom, hogy rossz a szüleimnek és ez már a múlt csak az van , hogy nem tudok a jelenben élni, mindig a múlt van előttem ami volt az a sok rossz és nem tudom elfeledni :/
2014. dec. 2. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!