Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (a többi lent)

Mit tegyek? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Tetszik az egyik osztálytársam,és mikulás húzáson őt húztam. Szerinzetek tegyek bele valami jelet amiről arra következtet hogy tetszik nekekem? Amúgy szerintem én is tetszem neki mert mellettem ül és szoktam látni hogy engem nèz. Sokszor kedves velem és ha beszélgetünk mindig mosolyog rám

2014. dec. 3. 21:44
 1/5 anonim válasza:
mellékesen hányadikos vagy?
2014. dec. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát szerintem lazán rakj bele valami olyat ami utal rá, de nem valami uncsi cucot legyél kreatív, amúgy meg simán kérdezd meg, hogy érez-e valamit irántad ezzel sose veszíthetsz, csak ne feledd, hogy ha összejönnétek aztán meg szét akkor elég kellemetlen lesz egy osztályba ljárni.
2014. dec. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Jah és mellékesen elég cuki, hogy már ettől azt hiszed, hogy tetszel neki:DD mármint szerintem az, hogy rád mosolyog meg néz az semmit nem jelent én is sok emberrel vagyok így aztán mégse tetszenek csak bírom őket, de mondom ha valamit akarsz akkor kérdezd meg tőle, nem kell itt célozgatni, bakker elé kell állni és megmoondani neki mit érzel, slussz.
2014. dec. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

az előző kerek-perec elmondta..én is ezt tenném

amúgy inkáb valld be, ha tényleg érez valamit akkor jobban esik neki ha elmondod


én már vagy 3 éve szeretném kihúzni akibe én belezúgtam de nem jönnn össze :(((


de te döntöd el hogy így vagy úgy utalsz rá

2014. dec. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!arra màr én gondoltam hogy utána szart lesz egy osztályba járni. El meg nem mondhatommerz elég jòban vagyunk. Am 9.-és vagyok
2014. dec. 4. 18:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!