Mibe csomagolja?

Figyelt kérdés
Vettem egy 1m magas plüssmacit és nemtudom, hogy mibe csomagoljam. Lehet valahol kapni 1 méteres ajándék táskát? Vagy szerintetek mibe csomagoljam?

#maci #táska #plüss #csomagoló táska
2014. dec. 3. 21:58
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nem rossz ötlet venni egy nagyobb dobozt amibe belefér kényelmesen és csomagolópapírral bevonod a dobozt.
2014. dec. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Én biztos ey vicc köré építeném az ajándékozást :)

Először is, eldugnám a brumit... majd tényleg beszereznék egy hatalmas dobozt, és tele pakolnám újságpapír gombócokkal, de azokon kívül nem volna benne semmi :D és amíg a szerencsés búvárkodik a sajtóban, szépen bevinném, vagy vki más a macit, és tessék, "Kellemes ünnepeket!"

2014. dec. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány éves az illető.. ha már idősebb, akkor fekete zsákba, mintha hullazsák lenne... Felnőttek között elmegy ez a poén.. még olyan címkét is kötnék a zsák szájára madzagon, mint amivel a hullákat jelölik...

Tudom, kicsit morbid, de ez is egy ötlet.

Persze gyereknek így nem adnám, neki inkább a fent említett dobozos megoldást javasolnám!

2014. dec. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!