Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi játszódik egy...

Szerintetek mi játszódik egy olyan emberben aki ilyeneket jegyzetel? (többi lent)

Figyelt kérdés

.. Burkoltan akarom fogalmazni a madanivalómat amit a későbbi, érett önmagamnak szánok. Hogy miért teszem? Az a lelki kilátástalanság amiben most vagyok.. mit tartogat a jövő? tartogat vagy énn alakítom a jövőmet? Válságomban elmegy a kedvem a tanulástól, de érvényesülni szeretnék most és a jövőben is amihhez tanulni kelll keményen... de nem megy. Miért élek? Van célja? Mások életének van célja? Vagy esetleg értelme? Vagy mindig az aktuálisan kitüzött cél ad értelmet az életnek? Rengetegszer törnek rám remek gondolatokk gondolatmenetek legtöbször bonyolukt elvont témákról és ezek megfogalmazása számomra lehetetlen..

2014. Dec 1- van. A hónap első napja is szokásosan kudarcokkal vann telle. Kelletlen vagy inkább közömbös elutasítás néha közeledés.. nem értem.

Hőemłlkedés, rosz hangulat, nulla életkedv.. fekszemm az ágyban és írok talán haa gyenge lennék sírnák is? De mi az erő? Mi számit bátorságnak? Sokszor az ember ösztönösen cselekszik.. ösztönösen !!! Nem tudatosan és,nem értelmesen. Gondolom feltünt az olvasónak vagy későbbi önmagamnak hogy kérdésekkel vagyok telle de tulajdonképpen meg sem próbálom válaszolni.. Talán félek attól hogy tudom a választ és megijedek tőle?

Középiskolában tanulok egyetemre akarok felvételizni. Van e esélyem (és nála?) ott tanulni? vagy vele lenni? Tul reális vagyok... ezt állítja pedig nem is de mégis. Hiszek eben abban de mégsem.

Hahh Paradoxon.. talán itt és igy keresendő az értelem az inteligencia? Ha valamigörcsremegy? Mire leírnám a mondatot elfelfelejtem a gondolat lényegét. Szomoru hogy menyi "megfogalmmazatlan gondolat" és le nem jłgyzet gondollat vész el ami előrébb vihetne.



2014. dec. 3. 22:22
 1/2 anonim válasza:
Nincs semmi baja az ilyen embernek szerintem ez normalis...En is szoktam ilyeneket irni mikor minden rossz, vagy minden jo! A hangulatok meghozzak az ember kedvet az irashoz...lehet csak velemenyem szerint! Viszont ha ez te vagy, akkor marha jol irsz!!! Csak igy tovabb.:)
2014. dec. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Aki gyorsan kapcsolt.. :) Igen én írtam és köszi szépen:)
2014. dec. 7. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!