Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak szerintem irtó vonzó...

Csak szerintem irtó vonzó Thranduil a hobbitból?

Figyelt kérdés

2014. dec. 4. 21:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Igen.
2014. dec. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
81%
Mit vársz hisz tünde, és tényleg van benne valami ami vonz, nemcsak a kinézete de még a személyisége is
2014. dec. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
Csak szerinted. Nekem Legolas szimpatikusabb kinézetre is és személyiségre is :)
2014. dec. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Thranduil királyi sarj, így egy részből érthető, hogy több ember vonzónak találja. A személyisége egyszerűen elképesztő, hihetetlen milyen jól eljátszotta a színész. Egyedi stílusa van a filmben, és a szavakat is rendkívül jól használja. Sokban hasonlítanak egymásra amúgy fiával, Legolással. Legolás is egy érdekes karakter.
2015. jan. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is az:) Meg Legolas is
2015. jan. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Legolas es O is olyan mint egy felisten nekem
2015. jan. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
13%
Van rajtam kívül egyáltalán amúgy olyan GY.U./Hobbit kedvelő lány a világon,akinek egyáltalán nem jön be Legolas,vagy Thranduil (vagy mindkettő)? :D Akármennyi lány véleményét olvastam eddig,mind teljesen odáig volt Legolasért pl...Nem lesz népszerű a véleményem,de szerintem tisztára nőies a megjelenésük(jó,igen,tudom,tündék,de szerintem Tolkien egész másképp képzelte őket el)...
2015. jan. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem pedig egyáltalán nem képzelte el őket máshogyan! Nem hiszem hogy máshogy is el lehet képzelni egy tündét. Vagy ha igen akkor sem lehet nagyon különböző. Szerintem nem nőies a megjelenésük hanem csak tündés! :)
2015. jan. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
39%
Azért írtam,hogy máshogy képzelte el őket,mert pl a könyveiben szakálluk is volt (nem mindnek,gondolom,de említette)
2015. jan. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
a könyvben pont hogy nincs szakálluk nem? Mondjuk elég hosszú mindegyik, ezért én most vissza nem keresem, de úgy emlékszem az volt írva a Szilmarilokban, hogy a tündéknek nincs szakálluk. Ettől függetlenül azért tényleg nem olyan tündibündi tündék ezek mint a filmekben. Szépen gyilkolták egymást is régen^^"
2015. jan. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!