Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felfüggesztett facebook...

Felfüggesztett facebook profillal kapcsolatos kérdés (részletek lent)?

Figyelt kérdés

Miután igényeltem a fiókom visszaállítását (felfüggesztették minden figyelmeztetés nélkül, holott normálisan használtam). Ezt a levelet kaptam.

Mi a teendő ilyenkor? Próbáltam magyarra lefordítani, de nem sok hasznát vettem a fordításnak. Valaki tudna segíteni?

Előre is köszönöm!



Hi,


Thanks for your response. We'd like to change your name based on the documentation you provided. Once we update your name, you can log into your account and go back to using Facebook.


Please let us know if this change is OK. If you'd like to use another name, respond to this email with alternative documentation to confirm your preferred name. Learn about the types of ID we accept in the Help Center:


(link1....: A gyakori kérdések ezt letiltja, amúgy egy félig angol félig magyar, de nagyrészt angol HELP center-be irányít.)


Új értesítések megtekintése a támogatási irányítópulton: (link2: itt pedig beírhatom a nevet, jelszót, de hasztalanul. Illetve azt dobja ki,hogy a tartalom nem érhető el.)


Thanks,


Facebook


2014. dec. 6. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:

A leírás alapján valaki(k) jelentették a profilodat hamis adatok használata miatt, emiatt felfüggesztették. Az angol nyelvű leírás egy válaszlevél arra, hogy az általad megadott személyazonosító okmányok alapján a rajta lévő névre fogják átírni a profilod nevét. Amikor ez megtörtént, akkor tudsz újra belépni és használni a profilt.

Kérik hogy igazold, hogy a változtatás adatait rendben vannak, és amennyiben más nevet szeretnél használni, egy másik hivatalos okmánnyal kell a név valódiságát igazolnod egy válaszlevélben.


Az első link a hivatalos okmányokról szól a súgóban.

Lehet nem is kell semmit csinálnod, csak értesítettek a név átírásának elkezdéséről, és ha majd véget ér akkor beléphetsz. Egyelőre még várj 1-2 napot, hátha érkezik erről is visszajelzés (ha nem tudsz még belépni).

2014. dec. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ!
2014. dec. 6. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!