Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kamaszok mikor kezdenek...

A kamaszok mikor kezdenek szégyenlősek lenni?

Figyelt kérdés
Van egy fiam,most decemberben lesz 13 éves.Gyakran szokott meztelenül megjelenni.Azt is tudom,hogy nyáron szokott meztelenül aludni,ilyenkor télen boxerben és pólóban alszik.Amikor fürdeni megy a szobájában ledobja a ruháit,és meztelenül megy fürdeni,majd úgy is jön ki.Igazából nem zavar ez,csak azon csodálkozom,hogy nem szégyenlős előttem.Más 12 éves fiúk nem nagyon mutatkoznak meztelenül az anyjuk előtt.Illetve a másik kérdésem az lenne,hogy mennyire van rá hatással,ha engem meglát bugyiba,vagy esetleg meztelenül(itt gondolok arra,hogy öltözésnél épp arra jár,vagy nyáron a nagy melegben lehetek-e lengébb öltözetben,akár meztelenül?)Nálatok hogy ment ez a korszak?Fiús anyukák válaszát várnám inkább,de mindenki mást is meghallgatok.
2014. dec. 6. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Passz, én sosem mászkáltam anyámék előtt pucéran xDD

Azért volnék szomszéd! :D

2014. dec. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2014. dec. 6. 21:58
 3/5 anonim ***** válasza:

"...nyáron a nagy melegben lehetek-e lengébb öltözetben,akár meztelenül..."- erre értem :) tippelnék egy csinos 30-as éveinek elején járó gyönyörű szomszédasszonyra, akinek nagyon melege van nyáron :D

Egyébként, tényleg amióta emlékszem, nem volt olyan, hogy egyszer is meztelen rohangáltam volna fürdeni, vagy onnan a szobámba. Olyan már volt nem egyszer, hogy elmentem fürdeni, csak épp se a törölközőm nem volt benn, sem pedig más ruhám, de akkor meg úgy mentem ki mintha lopni mennék :DD Nem tudom, nekem ez tabu, így alakult...

2014. dec. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hú,hát köszönöm a bókot.:)de nem hiszem,hogy örülnék annak,ha valaki bámulna.Régebben is sokszor voltunk meztelenül nyáron,persze akkor ő is kisebb volt.Ahogy elnézem nem szégyenlős,egyébként én se nagyon vagyok az,csak azért kérdeztem,mert vannak akiket ez zavar,ha a az anyukájuk meztelen.
2014. dec. 6. 22:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyan, ha szeretsz te is kicsit meztelenkedni akkor ne zavarjon, ha valakinek feldobod a napját :) mondjuk egy fiatal 23 éves srácnak aki, utána átszalad kávért :DDD

Annó persze én is láttam öltözés közben anyám, de nem igen volt rám hatással. Meg én sokat olvasgattam a könyvtárban is, és persze voltak ott "érdekes" könyvek is a felső polcokon :DD

2014. dec. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!