Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek elmenjen egy 17...

Szerintetek elmenjen egy 17 éves fiú pszichológushoz?

Figyelt kérdés

Van pár problémám, elmenjek? El kellene, de egyszerűen sokallom (nem arról van szó, hogy nem engedhetjük meg, nekem ez egyszerűen elvi kérdés), és nem vagyok hajlandó elfogadni, hogy nem tudom megoldani a dolgaimat, (régen se tudtak az emberek elmenni, igaz, talán egyszerűbben is éltek), valamint szégyellném a barátaim előtt (nem szeretnék hazudni.)

Mit gondoltok erről?


2010. jan. 31. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy egetrengető problémáid vannak, és ettől jobban éreznéd magad akkor menj el. Ha úgy érzed,hogy képes vagy egyedül is lekűzdeni ezeket a problémákat, akkor inkább maradj otthon. Ha mégis úgy döntessz, hogy elmész, akkor ne szégyelld a barátaid előtt, ha tényleg olyan jó barátok, akkor őket nem fogja zavarni.
2010. jan. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

HA ezt a barátaid nem értik meg akkor az nem igazi barátok..... szerintem bennne nincs semmi szégyelni valo. VAnnak olyan emberek akik konyen feldolgozzák a dolgokat de vannak olyanokm is akiknek segíteni kell. Szerintem nyugodtan elmehetsz, és neked is jobb lesz!!

17-F

2010. jan. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem kortól függő dolog, ha úgy érzed segítene akkor menj el és ne érdekeljen hogy mások mit gondolnak erről. gondolom vannak barátaid, ha ők melletted állnak akkor minden könnyebb lesz!
2010. jan. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem mennj el én 14 éves vagyok és én a Vadaskertbe járok mindenki nagyon jo fej és nem lekezelőek.
2010. aug. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!