Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az "I don't give a fuck" mit...

Az "I don't give a fuck" mit jelent?

Figyelt kérdés

Természetesen le tudom tükörfordítani (nem adok faszt), de azért biztos nem ilyen módon kell érteni. Különben ez negatív jelentésű vagy inkább vicces, mert vannak olyan kiírások is, hogy "Look at the fucks I give"!


Kérdés a kérdésen belül, ha már itt tartunk van valami ami már évek óta foglalkoztat. Régebben láttam egy főzőműsort amiben Gordon Ramsey egy idősebb nővel főzött és mindketten híresek voltak a káromkodásaikról, ezért Gordon megkérdezte tőle melyik a kedvence, a nő azt mondta az amelyik "c"-vel kezdődik, mert attól még a férfiak is csak néznek. Melyik angol káromkodás az?


2014. dec. 8. 19:31
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:

Ha már szó szerint, akkor "nem adok egy b*szást", amúgy pedig kb a sz*rok rá/lesz*rom/k*rvára nem érdekel a jelentése.

A másikat nem tudom.

2014. dec. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
en a "cunt" -ra tippelek masodiknak
2014. dec. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen második kommentelő, tényleg az lehet. :)
2014. dec. 9. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!