Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek igy van esélyem...

Szerintetek igy van esélyem visszajutni egy munkahelyre?

Figyelt kérdés
Az történt dolgoztam egy gyárba szimpatikus let egy velem egyidös kolléganő és oda akartam mindenáron kerülni dolgozni mert volt hogy elöte való nap otdolgozhattam engedélyel persze mert kaptam rá az adot kolléganöm az aznap pont mást helyetisitet. Másnap az egyik müszakvezetö nemengedet oda amit mondot munkát viszont elvégeztem. Picit lelkibánatos voltam picit kicsorboltak a könnyeim is nemkellet volna meg volt egy olyan müszakvezetö aki mert levagyok % olva olyanak akart lefesteni hogy nekem csak a karton doboz hajtogatás való. na persze én anál sokkal többnek érzem magam hogy képes vagyok. Amiért szomorú voltam elbocsátotak meg azt találták ki nemjól dolgoztam az embert megfojtanák egy kanál vizbe mert valaki szimpatikus neki irigyek az emberek. íA lényeg van egy fejes szerü müszakvezetö azt mondta ha 3 hónap múlva nemtalálok munkát akkor jelentkezzek most hirtelen anyagi problémám adodot elromlot a mosogépem is teljesen nem vettek vissza a többi müszakvezetö miatt. Bár van egy aki szerintem ma nemvolt bennt a facebookon szoktam vele beszélgetni annak azért szimpatikus vagyok. Igy reménykedjek késöbb ? vagy a hibám miatt mert megmondtam ki a szimpatikus végleg elvesztettem a fonalat ?
2014. dec. 8. 22:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!