Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nekem van a skrillen pénzem...

Nekem van a skrillen pénzem de sehogyan sem tudom átküldeni az Otp-s számlámra. Szeretnék segítséget kérni ha esetleg valaki tud segíteni nekem ebben kérem irjon. Hogy hogyan kell átküldeni a pénzt?

Figyelt kérdés

2014. dec. 9. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Rendeljél hozzá bankkártyát, 3000ft/év a díja aztán feltudod venni bármelyik atmben a pénzed. Ha pedig nem kell már akkor lemondod, napi felvehető limit kb olyan 76 ezer forint, a felvételi díj kb 600 forint környékén lehet. Ha nem forintban veszed ki a pénzed akkor a bank automatikusan váltja át neked a saját rossz árfolyamán.
2014. dec. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A másik módszer pedig, hogy veszel rajta bitcoint egy trader segítségével, aztán azt a bitcoint eladod arra a pénzre amire akarod, akár az otp számládra vagy akár paypalre vagy bármi másra kikérheted olyan devizában amiben szeretnéd, itt még talán jobban is jársz ha figyeled az árfolyamot még nyerhetsz is rajta.
2014. dec. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A harmadik módszer, hogy kikéred a bankszámládra, lehet ,hogy azért nem sikerül mert más deviza nemben van a pénz mint amilyen számlára utalsz, bár ezt nem tudom, de úgy gondolom ez lehet a baj.
2014. dec. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak ha bankszámlára kéred számits rá hogy baszogatni fog a nav
2014. dec. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!