Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A furdiburbban nem tudom hogy...

A furdiburbban nem tudom hogy kell végigvinni a sírós madaras küldit. Azt is jó lenne tudni h mit kell csinálni a veteményes alatti hörcsöggel miután elaltattuk azzal a lila répával. Kaphatok segítséget?

Figyelt kérdés
2014. dec. 6. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Tiszta szívemből örülök annak, hogy ilyen problémáid vannak. :D
2014. dec. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mar megbocsalts de valaszt vartam nem pedig kommentet. Egyebkent aki ezt nem tudja annak elmondom mert rajottem. A madar konnycseppet bele kel gyujteni egy tolcseres zres uvegbe ami az ott levo boltban kaphato ingyen es ezt az ott levo boltban be lehet valtani egy ilyen feheres ital ami pont egy koncseppbe kerul. Ha azt megvettuk akkor ontsuk bele a szokokutba amin ul mindig a bagoly es dobjuk ra a furdiburbot. Fel fog repulni a holdra es a feje folott ott fog repulni egy olyan zenedoboz
2014. dec. 31. 07:14
 3/3 A kérdező kommentje:
Es azt fel kell venni ugy h hosszan nyomunk ra es dobjuk le a holdrol a furdiburbot es menjunk ahhoz a reszhez ahol van az a kicsi kupola amibe bele lehet tenni a furdiburbot es tegyuk be a zenedobozt es amit lejatszik zenet azt jatszuk vissza. Ha sikerult akkor a vegen egy sarga hangjegyet fogunk kapni amit vegyunk fel es menjunk vissza a madarhoz es adjuk oda neki es o meg dobni fog egy tollat. Ezt a tollat vigyuk oda a factory-hoz ahhol ossze szoktunk keverni 3 dolgot. Tegyunk bele egy epret es cseresznyet es a tollat es kapunk az urhajohoz megegy alkatreszt. Ennyi az egesz. Remelem sokan jatszanak ezzel a jatekkal mert szerintem nagyon nagyon jo.
2014. dec. 31. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!