Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van rajtam olyan valaki, aki...

Van rajtam olyan valaki, aki más korban (időben) élne szívesebben?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem, hogy régi "elavult" dolgok iránt érdeklődik, szebbnek látja a múlt bizonyos részeit, mint a jelenét.

2014. dec. 9. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
én szívesebben élnék az őskorban
2014. dec. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Van e rajtad valaki azt csak te tudhatid
2014. dec. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
* rajtam kívül
2014. dec. 10. 16:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Kipróbálnék néhány régi kort szívesen :) De csak néhány hónapra mindegyiket. 1800as évek első felébe vhol, romantika korszaka, Chopin, első ipari forradalom, szívesen végignézném az akkori találmányokhoz mit szóltak akkor :D Elmennék szívesen Da Vinci korszakába is, köszönni neki egyet. Utána ugranék 1900as évek elejére, I. VH, utána két VH közötti időbe, utána II. VH, utána rendszerváltás elé vhova a 60as, 70es évekbe. Sok dolgot találok érdekesebbnek és jobbnak, szebbnek, mint ami most van.
2014. dec. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!