Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valakinek van tapasztalata a...

Valakinek van tapasztalata a Dream Media Budapest Ügynökséggel?

Figyelt kérdés
Ma kerestek meg, de sok hasonló cég van, akik behívnak castingra, és ott elmondják, hogy 200 ezerért felraknak az oldalra, és majd akkor lesz munkád, ha valakinek megtetszel. Ez is ilyen cég?

2014. dec. 10. 17:23
 1/3 Dream Media Budapest válasza:

Kedves Kérdező!


Mi a Dream Mediánál nem így dolgozunk, sőt ügynökségünk épp a hasonló rossz tapasztalatok ellen alakult.


Kevés modellel dolgozunk, őket viszont a mentorálás és a folyamatos kapcsolat mellett igyekszünk minél több munkával ellátni (hostess-, fotós- és kifutós munkák).


Ebbe a modellcsapatba, tehát adatbázisunkba viszont csak előzetes kiválasztás után, (műtermi) portfólióval*** lehet bekerülni, kétéves ügynökségi szerződéssel (ennek pedig van ügynökségi díja, mely 25e Ft/év).


(*** Portfóliófotózásokat tervezői ruhákkal és stylist-fodrász-sminkes csapattal mi is vállalunk, de ha van használható anyagod, akkor azt is elfogadjuk.)


Remélem, tudtunk segíteni.



Üdvözlettel:

Dream Media Budapest

Modellügynökség, Oktatási- és Produkciós Iroda

www.dreammediabudapest.com

2015. jan. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Minket egy bevásárlóközpontban állítottak meg reklám fotózás lehetőségével. Amikor elmentünk a megbeszélt időpontra, egy beszélgetéssel kellett kezdeni, mert ez volt a felkészülés a "castingra". A beszélgetésből csak kb. 1 óra után derült ki, hogy egy 200 000 Ft-os modelltanfolyamot kínálnak (100 000 Ft a tanfolyam + 100 000 Ft a portfólió elkészítése). Mivel mi erre nem voltunk nyitottak, gyorsan elbúcsúztak tőlünk, a casting valahogy elmaradt...
2015. márc. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! Én nem ajánlom őket.Egy igazi modellügynökség nem kér pénzt ha felfedezik a tehetséget.Még regisztrációs pénzt sem. A további pénzt a portfólió jelenti,ami igaz hogy teljes stábbal van,de ennyi pénzért nem születnek igazán jó képek..

Ha van már referencia anyagod azt is beviheted,kb bármilyen képet elfogadnak..facebookon követem őket és van hogy rosszabbnál rosszabb képeket raknak fel új modelljeikről,a minőséggel nem törődve.

Én is voltam már náluk,mindenkinek mondanak bűbájosat ,szépet jót,hogy mennyire odaillik és hogy mennyit kaszálhat.Az oldaluk egész jó,kiválóan fogalmaznak,bedőlhet nekik az ember,nagyon hivatalos és ígéretes.

Nem nagyon törődnek a paramétereiddel,alacsonyakat és ducibbakat egyaránt behívnak..miközben ha igazi modell akarsz lenni ,oda elég nagyok az elvárások.(bár tény,hogy mondjuk a hostesskedéshez tényleg nincsenek nagy elvárások)

Szerintem csak pénzkidobás..De rád bízom,ajánlom kövesd facebook oldalukat..munkájuk nincs nagyon,eddig több hónap alatt láttam 2-őt ,nemhiszem hogy két munkából eltudnak látni több száz modellt. Ha pedig kapnak valamit azt nagy dobra verik ,hogy lássa az ember..Ha követsz további hivatalos modelloldalakat is ,látni fogod a különbséget.

Remélem segíthettem!

2015. ápr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!