Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hol találok jó válóperes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok jó válóperes ügyvédet? Vérprofi válóperes ügyvédet keresek Budapest és/vagy vonzáskörzetében. Kérem, csak olyanok írjanak, aki/k/nek már volt saját tapasztalata vagy a környezetében tud olyanról, akinek volt ilyen ügyvéd! Köszönöm.

Figyelt kérdés
2014. dec. 5. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:

dr. Vidákovics Béla Zsolt

vidakovics.hu

2014. dec. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Nekem a rokonságomban volt akinek "Vérprofi" ügyvédje volt a válásánál. De sajnos veszített. Ráadásul mennyit fizetett még ráadásul.
2014. dec. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Dr. Hyross Virág
2014. dec. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Nincs verprofi ugyved. A ket fel ugyvede megbeszeli mi legyen az eredmeny, sot, meg egyutt is ebedelnek.
2014. dec. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
2-es vagyok. 4-esnek igaza van. Az általam említett esetben is ez történt.
2014. dec. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Dr Hyross Virag meg egy celeb ugyved.
2014. dec. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi mikor váltunk nagyrészt megegyeztünk. Fogadtunk kölzösen egy ügyvédet aki pontrol pontra átment velünk mindenenen. Az ügyvéd mondta is hogy mindkettönk érdekeit néznie kell, így csak úgy mond bármit is, hogy igazságos legyen. Ha lett volna valami amiben nem egyezünk meg, akkor is beadta volna a keresetet, csak akkor a válásnál amiben nem egyezünk meg az polgári peres ügyre megy. De az már más téma lett volna.


Vagy is ha ti nem egyeztek meg valamiben, akkor nem váláshoz kell az ügyvéd, elválasztani elfognak, hanem polgári peres ügyhöz kell majd.

2014. dec. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 acelsziv ***** válasza:
ennek a kérdésnek kifosztás -szaga van...
2014. dec. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem jó dolgokat írtatok, nem tudtam, hogy ez így működik, soha nem volt még dolgom ügyvédekkel.

Utolsónak írnám!

Senkit nem akarok kifosztani, csak a saját részemet szeretném megvédeni!

Minden vagyont én szereztem, mégis a felét oda adom a páromnak, de nem elégedett vele.

Sokat akar a szarka, lehet, hogy ennyi sem lesz neki!

2014. dec. 7. 13:11
 10/10 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Ha a saját érdekeidet és az életed munkájának gyümölcsét szeretnéd óvni, messze kerüld Dr. Nagy Erzsébet ügyvédnőt. Ígérget, hogy ebből és abból a követelésből is lefarag, a végén a volt párom gyakorlatilag mindent megkapott, amit az elején kért (nem a bíróság döntése alapján). Vannak ügyvédek, akik arra sem képesek, hogy a másik fél ügyvédjének elmagyarázzák egy követelés jogosságát vagy éppen jogtalanságát. Neked kitartást kívánok!
2014. dec. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!