Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki meg tudja hondani,...

Valaki meg tudja hondani, hogy hol tundnam megnezni a Victorious-t (V, mint Viktoria) angol szinkronnal?

Figyelt kérdés
Egyszer kaptam egy nagyon jo oldalt,ahol meg lehetett nezni az osszes reszt,de azota bongeszot csereltem es mar nem talalom.Szeretnem angolul is nezni,mivel angolul tanulok es gondoltam jo lenne ha megneznem az osszes reszt,mivel magyarul mar lattam a legtobbet.:)De sajnos vagy nem nezhetem,mert nem lehet megnezni az orszagomban vagy pedig meg kell vasarolni.De magyarul sem talalom az osszes reszt.Legyszi valaki segitsen.:/

2014. dec. 10. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
nézzsorozatokat?
2015. jan. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nincsen meg az egesz azon az oldalon..es ez kicsit idegesito,mert megvolt,de letoroltek vagy valami..mert most kb fele ha megvan csak es a tavaly tobb volt.
2015. febr. 2. 15:34
 3/3 anonim válasza:
Bocsi, hogy késön írok. Van egy oldal, lookmovie.io, ott fenn van az egész sorozat angolul (vagy legalábbis a legtöbb része), bár nem tudom, hogy ez aktuális-e még
2021. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!