Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A színtelen lakk az ugyanaz,...

A színtelen lakk az ugyanaz, mint a szilikon spray?

Figyelt kérdés

Neten láttam, hogy a rubik kockába szilikon sprayt kell fújni, hogy gyorsabban lehessen tekerni, de a garázsban csak olyat találtam, hogy színtelen lakk, viszont hasonló palackban van. Még nem merem belefújni, mert mi van, ha nem ugyanaz, és a végén csak összeragadna tőle...

Ha nem ugyanaz a kettő, akkor tudtok mondani esetleg vmit, ami ugyanúgy ellátja ezt a feladatot, és megtalálható a háztartásban?



2014. dec. 12. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt ügye a Humorba szántad. A kettőnek az égvilágon semmi köze nincs egymáshoz.
2014. dec. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezt ügye a Helyesírásba szántad? :P :D

Jólvanna, én nekem fingom nincs róla, hogy mik ezek...

De akkor tudnátok mondani olyat, amitől gyorsabban lehet majd tekerni?

2014. dec. 12. 13:37
 3/4 anonim ***** válasza:

A lakk nem ugyanaz, mint a szilikon (de am a nevükből ez kiderül).

A legtöbben a Szilikon 1000 nevű terméket használjuk kockába, de igazából bármelyik szilikon megteszi. Bebaktatsz egy autószervizbe, és kérsz egy adag szilikon sprayt, amit ott belefújsz és kész. Utána szét kell egyenletesen járatni benne. Vagy pedig elmész bármelyik autóalkatrész boltba és ott veszel egy teljes flakont.

2014. dec. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

oké

kösz!

2014. dec. 13. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!