Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a fenét csináljak, ha neki...

Mi a fenét csináljak, ha neki is ugyanaz a srác tetszik?

Figyelt kérdés

Köszi előre is az értelmes válaszokat. Szóval buszon voltunk barátnőmmel,és egy másik buszon megláttunk egy srácot aki nézett.És helyes volt,vagy is nem nézett ki rosszul.Mosolygott rám,meg minden.Nagyon aranyos volt.Vicces volt,mert mivel külön buszon voltunk,egy papírra rá írta hogy "Szia". Nem tudtuk,hogy kinek írja,ezért barátnőm elkezdett mutogatni,hogy kinek írja vagy hogy ki tetszik neki,de ezt nem mondta el értelmesen nekem,szóval ez kérdéses.Nézett rám,aztán felvonta a szemöldökét és mosolyra húzta a száját, de csak egy kicsit hogy az már "csábító" nézésnek lehessen nevezni.(Szóval baromi jól nézett ki így...)Sajnos a busz elindult,és integettünk egymásnak meg minden.Kiderítettünk róla pár dolgot,a nevét sajnos nem tudom.De barátnőm egyből elkezdett áradozni róla,hogy amikor ő odanézett akkor a fiú és odanézett meg mosolygott rá meg minden.Nos erről csak annyit,hogy nem azt mondom,hogy őt nem veheti észre senki.Észrevehetik,örülök is neki..De nem lehetett nem észrevenni,hogy kit figyelt...Nem mondom hogy egy szépség vagyok,de csúnya se.Aztán az volt,hogy megkérdezte,hogy "Szerelmes vagy belé?" hülyének néztem,ami szerintem természetesen érthető is.Szó nincs erről,csak tetszett nekem.Aztán visszakérdeztem,mire a fejét jobbra balra mozgatta...itt megjegyzem,hogy állítólag egy fiúba szerelmes.Amikor ezt megemlítettem neki ezt mondta "Ő egy bunkó paraszt,nem foglalkozik velem és már kezdem elfelejteni!"Hát szarul éreztem magam,sose volt olyan,hogy ugyanaz a fiú tetszedjen nekünk.Igaz,nem hiszem hogy látjuk még a fiút,de attól még kínos,amikor arról kezd el beszélni,hogy hogy mosolygott rá,meg hogy hogy nézett...blabla,amiket az előbb leírtam.

Igen,nem biztos hogy látjuk már.De zavar.Sose volt ilyen még,és nem akarom emiatt a barátságunkat tönkretenni,mert megbeszéltük,hogy mindkettőnket bántja egy kicsit...na ja,kicsit.Barátnőmről tudni kell,hogy mindent túloz!

A kérdésem az lenne,mondjam barátnőmnek hogy hagyjuk a srácot,úgysem látjuk,van még egy csomó másik fiú is?Vagy hagyjam,majd elfelejti,én is elfelejtem addig pedig had áradozzon róla (ami nekem rossz lenne,mert előkerülne megint,hogy kit nézett,ebből veszekedés lenne) Szóval szerintetek mit mondjak neki?Tudom,elfelejtem a srácot amilyen hamar csak tudom...meg gondolom ő is...

Szóval ti mit mondtok?Am ha érdekel egy gyors személyleírás külsőleg is meg belsőleg is,akkor kérdezzétek meg,csak hogy tisztában legyetek ezzel(is).Plusz pár dolgot is elmondhatok ha érdekel,hogy mit csinált barátnőm,amiért hát...nem nagyon bízok benne...meg hogy milyen természete van.

Köszi a válaszokat:)



2014. nov. 12. 19:07
 1/2 K. Kilia válasza:
Szia. Ismerős helyzet :-\ es tényleg nagyon rossz. Szerintem jobb ha azt mondod neki hogy tényleg a barátnődet nézte de többet úgysem talalkoztok a sráccal es hogy felejcsuk el. Nem biztos hogy ez a jó megoldás de nálam sikerült ;-) :-*
2014. nov. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi,igen nagyon rossz helyzet...:)megmondom majd neki...
2014. nov. 12. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!