Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hardverapron utaltam 30 ezer...

Hardverapron utaltam 30 ezer forintot, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Az eladó 40 napja van regisztrálva, az alatt 5 pozitív ertekelese van és egy szöveges értékelése. Így elég megbízhatónak tűnt, meg van a neve, a bankszamla szama. 8 napja utaltam azóta is várom a terméket,az eladó jeggelte az árut de mióta utaltam azóta nem elérhető. Alitolag a vatera futár hozza el nekem a terméket.. Az eladó Pécsen lakik. Azt szeretném meg tudni hogy a vatera futárra mindig ennyit kell várni? Én Kazincbarcikai vagyok. Tehát még nem merném kijelenteni hogy atvertek de meg van rá a gyanúm mivel azóta nem elérhető nem válaszol az uzeneteimre több mint egy hete várok és nem kaptam semmit.. Ha be megyek a bankba telefon számot kiadjak? Milyen eselyeim vannak egy névvel és egy bankszamla számmal vagy varjak még?! Köszönöm a válaszokat előre is :)!
2014. dec. 13. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem adnak ki semmit, meg amúgy is szerintem nem az ő nevén van a számlaszam. Tehetsz feljelentést a rendőrségen, de érdemben nemhiszem h foglalkoznak majd az üggyel. Lényegében le van írva aprón is, hogy soha nem utalunk előre, és nincs DE! A pozitív értékelése meg semmit nem ér, regiz magának 20 accot aztán felpontozza magát. Jó tanulópénz volt, sajnálom.
2014. dec. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még azt viszont elfelejtetem leírni hogy a hirdetesbe azt is oda írta hogy személyesen is elviheto.. Nem tudom mennyire fontos ez.
2014. dec. 13. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!