Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Martina Stoessel jön Magyarors...

Martina Stoessel jön Magyarországr? Www. Disney.hu/disney-csatorna/vip/violetta-live

Figyelt kérdés

2014. dec. 13. 14:26
 1/6 anonim válasza:
"A Violetta Live keretében a tévésorozat eredeti szereplőgárdája lép majd fel, beleértve Violettát alakító Martina Stoesselt. Martina mellett láthatjuk még élőben a színpadon Jorge Blancót (Leon); Diego Dominguezt (Diego); Facundo Gambandét (Maxi); Mercedes Lambrét (Ludmila); Candelaria Molfesét (Camila), Samuel Nascimientót (Broduey); Alba Rico Navarrót (Naty) és Ruggero Pascquarellit "
2014. dec. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom
2014. dec. 13. 15:48
 3/6 WattacukorPufi válasza:
2014. dec. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
IGEEN JÖÖÖN<333 már lehet jegyet is venni
2014. dec. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én tudom azért van kérdőjel mert azt írta ki hogy nem kérdés ha nincs kérdőjel. Am engem nem érdekel csak itt sokan kérdezik és azért írtam ki! :D
2014. dec. 14. 15:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen végre!
2014. dec. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!