Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondanátok jó diákszövetkezetet?

Mondanátok jó diákszövetkezetet?

Figyelt kérdés
Szeretnék hétvégente dolgozni Budapest környékén, és kéne egy jó diákszövetkezet, hogy találjanak munkát.

2014. dec. 13. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
hmmm én elég sok helyen dolgoztam már. Fürge diákot szerettem, korrektek. Universitas többet fizet de parasztok dolgoznak ott... Eudiáknak nem dolgoztam de tagja vagyok; sok nemzetközi és gyakorlati lehetőségük van. Joy diáknak meg hosstes munkáik vannak én pl a Metropolnál dolgoztam nálunk.
2014. dec. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, szerintem a Fürge Diákhoz jelentkezem. Egyébként első válaszoló, hány éves vagy?
2014. dec. 14. 09:35
 3/3 anonim ***** válasza:

20. éves jelenleg. 16 éves korom óta vagyok tagja a Fürge diáknak :) Tényleg rendesek és korrektek. És ha megbízható vagy fognak keresni gyakran munkával :)

Universitashoz 19 évesen jelentkeztem, amikor a főiskolás voltam már és lett egy alkalmi diákmunkám, ők többet fizettek ugyan azért az állásért, mint a fürgediák. Szemét húzás volt tőlem de, drága a főiskola :S

2014. dec. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!