Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindig csak én vagyok a hibás?

Mindig csak én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Elegem van már a baráti társaságomból. A gondom a következö. Az egyik barátnőm házibulit tartott amire elmentem mert érzelmileg megzsarolt hogy ha nem megyek akkor nem leszünk többé barátnők,mert ő megtenne mindent értem. Nem akartam elmenni mert akiket meghívott nem vagyok jobba velük. Mindegy elmentem az egyik lány folyamatosan kötözködött velem és még rosszul is lettem a piától. Ők még fel akartak menni bulizni,de én nem éreztem jól magam ezért hazamentem és most mindenki haragszik rám mert leléptem,biztos lelki okokból,mindig tönkreteszem a bulit stb..

Én is már magamat hibáztatom,tiszta bűntudatom van már.


2014. dec. 14. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:

ha nem érzed magad jól velük,akkor Nem és kész. Ne menj így legközelebb,ha nem kedveled azt a társaságot. Az a nagy büdös helyzet,h az ilyen Barátnő Nem barátnő .

Ez az érzelmileg zsarolás tudom milyen..volt benne többször részem,de mióta másképp állok a dolgokhoz,azóta nincs ilyen.

Úgy kell hozzáállni,h Te Tudod ,mi a Jó Neked, nem más. Döntsd el te ,hogy mit akarsz. A barátnődnek mondd el ezt , ez nem az a helyzet,h életbevágó,h megtedd neki,h elmész ,ez másról szól , hogy te mit akarsz és h ő ezt tiszteletben tartja-e. Ha emiatt véget vet a barátságnak,akkor rájössz,h nem volt Igazi barátnő . Van ilyen sajnos.

Ne bűntudatot érezz emiatt ,hanem állj ki az akaratodért , te döntéseid ,te életed ,ne más mondja meg,h hogyan érzed jól magad.

2014. dec. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösszönöm nagyon jól esett az írásod és igazad van most már ki kell állnom az igazamért:)
2014. dec. 14. 18:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon helyes ! :)

Minden fejben dől el .

2014. dec. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!