Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan történt...

Gorgo 20 kérdése:

Szerintetek jogosan történt és én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
Budapesten van ismerősünk kocsmája és arra fele csak éjfélig lehetnek nyitva. Egyik haverom odament 1 napra dolgozni pincérként. Haverokkal iszogattunk és elég "jó " állapotban voltam már.Aztán szóltak hogy zárnak , aztán arrébb mentünk,de még vissza szaladtam megkérdezni mikor jön már, mondta nem mehetek be, Jo ki mentem, totál be voltam baxva és kb 2 perc után elfelejtettem mi van és vissza mentem megkérdezni hol van már mikor jön stb, aztán kb maximum 2 lépésnyire mentem be hopgy hallja amit szólok neki. Erre kimentem majd utánam jött és mondta hogy miattam levontak a fizetéséből mert be mentem 2 lépésnyire kérdezni valamit munkaidőn túl ékfél után. Hozzáteszem a főnöke a haverja is szóval ezért sem értem miért ilyen kretén. Tényleg meg lehet ezt így tenni vagy van ilyen rendelet? És most tényleg én vagyok a faksz és én tehetek arról hogy be számíthatatlan állapotomban fel tettem pár kérdést? jaaa és normális hangnemben udvariasan

2014. szept. 7. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Hmm majd ki heveri... Szerintem nem vagy híbás* de azért egy kicsit igen monta mikor megy erre vissza mentél megkerdezni újra és ezért le vonták a fizetését ! És ez mind azért mert egy részeg "faksz" voltál...
2014. szept. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már bocs,de szerintem te vagy a hibas.
2014. szept. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hmm lehet, de szerintem itt az a legnagyobb gáz hogy a sapnjátol von le egy ilyen pitiáner dologért ... Az a tipikus gyökér a srác akinek nem adatott meg normális kűlső és nők, meg barátok és semmi jó mert egy morzsa empátia és megértés és diplomácia sem szorult belé. Anyagi kár sem keletkezett, általában akkor vonnak le, de szerintem ezt meg sem tehették volna így ha be van jelentve egy x órára egy x bérért és munka után nem úgy fizet ki. Nembaj majd még el veszti azt a kevés embert is maga mellől aztán majd rá ébred hogy változnia kéne .
2014. szept. 7. 15:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van...
2014. szept. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!