Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Központi írásbeli felvételi?

Központi írásbeli felvételi?

Figyelt kérdés
Nehéz szokott lenni? Van esélyem úgy, hogy nagyon rossz vagyok matekból, meg nyelvtanból is ? Mindenből 3-4 vagyok valamiből 5, de ezekből a tárgyakból 2-es, talán hármas. Vettem ilyen felvételizőknek való feladatsort, de semmit nem tudtam belőle kb megcsinálni. Az meg csak plusz idegesít, hogy egy pár napja matekórán az haverom beszélgetett hozzám, én néha-néha válaszoltam neki aztán az óra végén a matektanár óvatosan azt mondta a haveromnak, hogy: Ne beszélgessetek már, te pikk pakk levágod a felvételin a 20 pont felettit, de ő 10 alatt fog telljesíteni. Hát kicsit rosszul esett. Valami tipp, hogy hogyan írjam meg jóra?

2014. dec. 15. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én is felvételi előtt állok és nagyon parázok,de ha nem gyakorolod a felvételi feladatlapokat akkor nem fog sikerülni.Bár most egyre többen mondják,hogy fölösleges gyakorolni,mert mindig másmilyen feladatok vannak stb.Szóval azt ajánlom nézd át a terület,kerülte,felszín,térfogat dolgot,valamint a törtekkel való számolást és lesz ahogy lesz. :)
2014. dec. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Erre mondta az egyik ismerősöm: Felvételin én csak lapoztam, lapoztam, ameddig a padot nem láttam.



Amúgy nekem az a haditervem, hogy amiket tudok megoldok, aztán amit nem azt későbbre hagyom, és ha úgy van idő akkor azokhoz is írok valamit, hátha sikerül (persze próbálok nem baromságot.) Am szóbelin milyen kérdések lehetnek?

2014. dec. 15. 17:57
 3/3 anonim ***** válasza:

oktatas.hu

oldalról letöltheted a korrábbi évek feladatsorait és a javítási útmutatóit (megoldás). Én a helyedben elkezdeném csinálgatni a feladatsorokat.

2014. dec. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!