Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Központi írásbeli! Kinek hogy...

Központi írásbeli! Kinek hogy sikerült?

Figyelt kérdés
Szerintem a magyar elment, bár abba is lett egy pár hibám :( de a matek az nagyon nehéz volt :( tisztára el vagyok keseredve, nem tudom hogy fognak így felvenni :( ti hova mentek tovább tanulni?:/ nektek hogy sikerült? szerintetek is nagyon nehéz volt a matek? :(((

2013. jan. 19. 15:43
1 2
 1/15 anonim válasza:
Szerintem is elég gáz volt..de az nyugtat, hogy mindenkinek..háát..debrecenbe mennék..de így!?:|
2013. jan. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Dettó. Együtt érzek veled. A magyarba én is tévedtem - a határozóknál- a többi szerintem jó. Viszont a matek... ááá. Legszívesebben ordítanék most, szó szerint fáj a matek pedig annyit dolgoztam érte. :(
2013. jan. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Dóri! én is Debrecenbe mennék... igen. csak menNÉK.... kár hogy ott van az a feltételes mód. :'(
2013. jan. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
:( Én pécsre akartam menni a Koch Valériába.. de hát így biztos hogy nem vesznek fel :( pedig nagyon sokat készültem előtte :((
2013. jan. 19. 16:12
 5/15 anonim válasza:
azért nekem azt mondták nem kell elkeseredni mert sokmindenki elrontotta. pláne a matekot... csak ebben bízok én is...
2013. jan. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Én is elrontottam az egészet. Kb. 70 pontom lesz, de hatalmas jóindulattal.. Én a budapesti József Attila Gimibe szerettem volna, de így. Örülök, ha 65 pont meglesz.. most olyan szerencsétlennek érzem magam..
2013. jan. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

:( Még mindig van esélyünk..biztos mindenkinek nehéz volt..a magyarnál, annál a val-vel ragos cuccnál agybajt kaptam..egy kivételével mindhez eszközhatározót írtam, hiszen VAL-VEL...

mateknál a 8-as feladatra nem volt időm, úgyhogy csak tippeltem (rossz lett), és még az ellenőrzésre se maradt időm...mindkettőnél MINIMUM -6 pontot vesztettem. Minimum :(

2013. jan. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Fent vannak a neten a megoldások, én megnéztem és összeszámoltam hogy nagyjából mennyi lehet.. és a 100-ból kb. 55 pontom lett... szerintetek nagyon rossz? :'(
2013. jan. 19. 19:27
 9/15 anonim válasza:
100%
Az előző évekhez képest rossznak számítana 55 pont, de idén mindenkinek kevesebb pontja lett. Ne aggódj! :]
2013. jan. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
A nehéz mindenkinek nehéz!!! Azoknak is, akik ugyanoda jelentkeznek, ahova Ti!!! Így minden felvételizőnek kevesebb pontja lesz! Nézzétek meg, hogy 1-1 suliba hány gyerek jelentkezik és hányadik helyről kerülnek be az áhított helyre. Minden tavalyi adat fenn van. (oktatas.hu-köznevelés-iskolakereső) Nyugi!!! Sikerülni fog! :)
2013. jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!