Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki kapott már itt közülete...

Valaki kapott már itt közületek, vagy hasznlált már olyan tábla-gépet amit most a t-home ad ajándékba? Samsung Galaxy Tab 3 7 Lite

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, mert otthonról elköltöztem, és a volt netem akartam áthozatni, mire mondja a csaj, hogy ha újat kötök, a égit meg inkább lemondom, akkor kapok egy ilyen kütyüt... Én még tablettel még nem szórakoztam, de Samsung, az jó, nem?

2014. dec. 15. 21:54
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Engem is érdekelne a kérdés, én megrendeltem a telefon internet tv-t. Kíváncsi leszek, hogy a tablettet küldik-e. A szolgáltatásuk azonban egyébként is veri a többit, hát ha még az ajándék is megjön. Én egyébként vasárnap mentem be egy t-mobilba, este 17 óra után hívtak időpontot egyeztetni és holnap jönnek bekötni. Remélem a továbbiakban is ilyen korrektek.

2014. dec. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Mesélj, megvan? Nekem nem sikerült karácsony előtt bekötniük. Így még a tablet sem jött meg...

2014. dec. 25. 01:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!