Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feladtam Angliába ajánlva...

Hoek kérdése:

Feladtam Angliába ajánlva elsőbbségivel egy levelet. Az normális hogy a lent részletezett módon viselkedik a nyomkövetés?

Figyelt kérdés

2014.12.10

13:32 Budapest 5 posta

Küldemény információ:

Küldemény postai átvétele / Item accepted



2014.12.10

23:07

Küldemény információ:

Indító nemzetközi feldolgozó központba érkezett / Item in office of exchange



2014.12.10

23:07

Küldemény információ:

Célországba elküldve / Item sent abroad


Szerdán adtam fel (12.10-én). Aznap nem mutatott semmit a nyomkövető. Másnap reggel megjelent az első sor, mely szerint szerdán 13:32-kor felvették a levelet. Csütörtök este odakerült a harmadik sor (célországba elküldve), szintén szerdára dátumozva. Péntek reggel a két sor közé bekerült hogy még szintén szerdán megérkezett a nemzetközi feldolgozó központba.


Normális hogy két nappal később frissülnek az adatok?

És ezek szerint szerda este óta nem történt semmi a csomaggal, vagy csak nem jelzi a nyomkövető? (Szerintem azért a célországba oda kellett volna már érnie...)



2014. dec. 16. 01:41
 1/2 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy azóta semmi újat nem jelzett a nyomkövető.
2014. dec. 16. 01:44
 2/2 anonim ***** válasza:
Az elsőbbség csak a kézbesítésnél jöhet szóba, ha a forgalom azt megengedi. A küldemény közösen van szállítva a többi összessel. Ilyenkor, karácsonykor ez pedig gyakorlatilag ki van zárva, hogy a kézbesítő külön futkározzon egy levelkével.
2014. dec. 16. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!