Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek normális hogy...

Szerintetek normális hogy csak ennyi egy szakmai vizsgálat?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm idén jelentkezett, szobafestő szakmára, az orvosi vizsgálaton megmérték a súlyát magasságát, valamint megkérdezték hogy allergiás e valamire, mire azt mondta hogy nem. De hamarosan kiderült hogy allergiás a lakkokra, nem tudom hogy miért nem küldik a tanulókat egy alaposabb allergia vizsgálatra ilyen szakmáknál.
2014. dec. 14. 16:19
 1/6 dirtboy ***** válasza:

igazából a tanuló jár rosszabbul ha hazudik lásd haverod aki elkezdte a szakmát feleslegesen.

feltételezik hogy az ember azért nem szopatja meg saját magát és őszintén elmondja ha valami nem stimmel.

haverod is biztosan tudott arról hogy nem bírja a lakkot hiszen biztos találkozott már vele korábban is.

2014. dec. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Máskor is volt hogy segített az apjának, aki szintén szobafestő és nem volt baja, lehet hogy csak bizonyos lakkokra allergiás
2014. dec. 14. 17:04
 3/6 dirtboy ***** válasza:
és akkor azt hogyan kéne az orvosának kiszűrnie?
2014. dec. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem akik ilyen szakmákra jelentkeznek azokat el kéne egy alapos allergia tesztre küldeni
2014. dec. 14. 17:50
 5/6 dirtboy ***** válasza:

és akkor lenne minden kórháznak egy óriási raktára ami tartalmaz mindenféle anyagot hogy a különböző szakmákhoz eltudják végezni az allergia teszteket az embereken?

egy festő millióféle anyaggal találkozhat szakmája során,mit gondolsz hány napig kéne tesztelgetni az anyagokat szerencsétlennel?

2014. dec. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy bizonyos vizsgálatot akkor is elő kellene írni szerintem
2014. dec. 14. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!