Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezek a "kisorsoltuk a telefons...

Ezek a "kisorsoltuk a telefonszámod és ajándékcsomagot nyertél dolgok" mennyire valósak?

Figyelt kérdés
Kaptam ma egy telefonhívást valami cégtől, hogy ki lett sorsolva a számom és X ezer forint értékű ajándékcsomagot nyertem, csak el kell mennem egy adott időpontban egy előadásra. Soha nem volt még hasonló velem ezért nem tudom, hogy megéri-e elmenni és hallgatni órákig azt ami nem érdekel. Az ajándékot megkapom? Vagy hogy működnek ezek a dolgok?
2014. dec. 16. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebben a kombinációban biztosan átverés. Ha egy cégnek régóta ügyfele vagy, s a hivatalos honlapon is találsz infót a játékról, akkor talán elhiheted.
2014. dec. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha elmégy, lehet, hogy kapsz valami bóvlit, de rábeszélnek, hogy vegyél tőlük valami felesleges, szuper dolgot.
2014. dec. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem rég hallottam a rádióban, hogy egy nőt így vettek rá egy szerződés aláírására (addig nem engedték el), visszament másnap lemondani de "nem lehet már lemondani" szöveggel elküldték...400eFt-os edénykészletet fizet mai napig (kamatokkal!)

szóval óvatosan az ilyennel!

ha van rendőr ismerősöd én megkérdezném erről...mert lehet csalás...

2014. dec. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szerintem kihagyom akkor. Annyit nem ér, hogy jó pár órán keresztül győzködjenek meg erőszakoskodjanak, hogy vegyek valamit ami nem kell...
2014. dec. 16. 11:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt. Nem mentem el. Ez amugy burkolt felhivas termekbemutatora ahol kapsz egy par szaz forintos ajandekot. Vegighallgatod az ajanlatukat aztan csunyan neznek, ha nem vasarolsz. Ezekkel altalban az idoseket szoktak atverni. Nem kell veluk foglalkozni.
2014. dec. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!