Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A dobosoktól kérdeznék inkább!...

A dobosoktól kérdeznék inkább! Milyen cintányért vegyek?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen cintányért vehetnék? Rocker vagyok sok metált és hard rockot dobolok! Nézegettem,hogy mit ajánlanak a legtöbben,de nem jutottam sehova...Én úgy gondolom,hogy a Zildjian a custom a legjobb,de sok Metál vagy Hard rock bandánál meinlet láttam! Lehetséges,hogy a meinl az jobb ilyen műfajban? És a Sabian? Melyiket ajánlanátok? (Zildjian A custom,Meinl MCS,Sabian B8)Köszönöm a válaszokat!

2014. dec. 16. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor én most tovább nehezítem a döntést: nekem mindig is a Paiste volt a favorit :)

De persze ők is többféle szériát gyártanak. Akárhogyan is, mindenképpen ki kéne próbálnod a különféle tányérok hangzását, mielőtt döntesz.

2014. dec. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam,hogy irjam a Paiste-t de nem tudom miért nem irtam...nekem ezek a hallás szempontjából jobban tetszettek mindig hallgatom mondjuk a Slipknotnál,hogy egy kicsit furcsa a cintányér s Paisteja volt! Csak már elment a bandából de nem tudom miért a Meinl és a Zildjian sokkal jobban tetszik mint hang... :) Hát na kinek mi tetszik :)
2014. dec. 16. 17:24
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam,hogy irjam a Paiste-t de nem tudom miért nem irtam...Nekem ezek a hallás szempontjából jobban tetszettek mindig hallgatom mondjuk a Slipknotnál,hogy egy kicsit furcsa a cintányér s Paisteja volt! Csak már elment a bandából de nem tudom miért a Meinl és a Zildjian sokkal jobban tetszik... :) Hát na... kinek mi tetszik :)
2014. dec. 16. 17:26
 4/5 anonim válasza:
Zildijan!
2015. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
És melyik Zildjian széria?
2021. okt. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!