Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hegesztők európában és máshol...

Hegesztők európában és máshol mennyit keresnek? (Esetleg Budapesten)

Figyelt kérdés
A külföldi munka nagyon rizikos ezt tudom, de összességében megéri kimenni? És hol a legtisztességesebbek az emberrel? Ahol ki is fizetnek! Minősités nélkül kezdőként!

2014. dec. 16. 18:33
 1/2 goaus ***** válasza:
Bonyolult kérdés, megpróbálom összeszedni. Én minősítést mindenképp javaslok, kinn az számít némi szintfelmérőnek, magyar papírral nem tudnak mit kezdeni. A fizetések tudás és nyelvtudás függőek. Ha valaki sima hegesztő, nem tud nyelvet, annak a közvetítők maradnak, akik szépen lehúzzák, sok a buktató. 8-12 euró körül fizetnek, minősítés nélkül inkább 8, ha egyáltalán beveszik. Aki tud nyelvet, sima hegesztő, 10 eurótól 15ig kb, ez változó. Aki beszéli az adott nyelvet, és minősített, jól képzett hegesztő, az 15 euró alatt már vicc, onnan a csillagos ég a határ, munkahely függő. Én személy szerint olajipari cégnél angolban 24-32 font nettót kaptam, de ehhez awi-porbeles-Mag minősítés a belépő, röntgenre kell tudni. Szóval hatalmas a szórás, sok mindentől függ. Neked azt javaslom, nézz utána közvetítőknek, és Ausztria vagy német, ha át is vernek, nem messziről kell hazamenni. De google jó barát, utána tudsz nézni az adott cégnek milyenek a vélemények, minimálisra redukálva az átverés lehetőségét. Én soha nem dolgoztam közvetítővel, csak kinti ügynökségeken keresztül, de oda nyelvtudás kell.
2014. dec. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm.
2014. dec. 17. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!