Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Bosszúállók előtt milyen...

DarkKnight kérdése:

A Bosszúállók előtt milyen sorrendben nézzem meg a filmeket? És utána?

Figyelt kérdés
A Thor és az Amerika kapitány második részének kivételével minden hozzá kapcsolódót láttam.

2014. dec. 16. 19:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy ezek a marvel filmek milyen sorrendben vannak egymás után: Thor, Thor: Sötét világ, Hulk, A hihetetlen Hulk, Vasember 1, Vasember 2, Vasember 3, Amerika kapitány: Az első bosszúálló, Amerika kapitány: A tél katonája
2014. dec. 17. 15:12
 2/4 anonim válasza:

Én a bátyámmal úgy nétem:

Vasember 1, Vasember 2, Thor, Amerike kapitány és utána a Bosszúállók. Remélem tudtam segíteni. :)

2014. dec. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak azért kérdeztem mert még nem láttam a Thor egyik részét sem. Akkor annak a második része már a bosszúállók után van?
2014. dec. 21. 12:06
 4/4 anonim válasza:
Vasember 1, A hihetetlen Hulk, Vasember 2, Thor, Amerika kapitány Az első bosszúálló és Bosszúállók, Vasember 3, Thor: Sötét Világ, Amerika Kapitány a tél katonája
2018. okt. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!