Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az emberek miért ítélik el a...

Az emberek miért ítélik el a rockereket, punkokat?

Figyelt kérdés
Elég idegesítő ha pl megyek az utcán, és valaki megnéz és elkezd fintorogni....

2014. dec. 17. 09:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
44%
mert sokan igénytelenek és buták...és általánosítanak az emberek...
2014. dec. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

De a 85% nem az....

én is rocker vagyok, és nem vagyok igénytelen, és a tanulmányi átlagom is 4,5 közelében van.....

2014. dec. 17. 10:12
 3/30 anonim ***** válasza:
ezt nem fogod tudni elmagyarázni nekik...max rólad tudják, hogy nem olyan vagy mint ahogy elképzelték...
2014. dec. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
17%

miert, elitelik?


Hagyjuk mar ezt a sirast, tudom hogy ez hozzatartozik a tipikus rocker meg punk ontudathoz, hogy mi vagyunk a lazadok, minket elitelnek, blabla.


Az emberek 99,99%-a le se szarja hogy rocker vagy.

2014. dec. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

azt te csak hiszed... pont hogy az emberek 50%-a elítél minket, mert mi fel merjük vállani magunkat, azt amik mi valójában vagyunk.

és ez egyáltalán nem nyafogás, de szerintem te se örülnél annak, ha az utcán sétálnál és egy anyuka a gyereke szemét eltakarná, hogy ne nézzen rád!

2014. dec. 17. 10:36
 6/30 anonim ***** válasza:
20%

"pont hogy az emberek 50%-a elítél minket, mert mi fel merjük vállani magunkat, azt amik mi valójában vagyunk. "


Huha :) Hagyjuk mar ezt a rizsat, oke? Ezzel etesd a tobbi rocker havert :) Majd felnosz aztan rajosz hogy mekkora hulyeseg ez az egesz.

2014. dec. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

ez nem rizsa.

Már elég érett vagyok ahhoz, hogy tudjam melyik szubkultúrához tartozom :) ez a hülyeség nekem az életem, szóval ha megkérhetlek távozz innen :)

2014. dec. 17. 10:50
 8/30 anonim ***** válasza:
60%

Hany eves vagy? 13?


Ilyen koromban en is rocker voltam. Aztan elmult. Rajon az ember hogy a bekepzelt mogottes tartalom egyaltalan nem letezik, a magasztos filozofia egy eroltetett hulyeseg, es igazabol csak a meg keplekeny, bizonytalan szemelyisegu embereket vonzza, mert ad egy olyan keretet amit konnyen magara tud huzni.


Ha megszilardul a szemelyiseged, magabiztosabb leszel, semmi szukseged nem lesz cimkekre hogy meghatarozd magad. Akkor majd hallgathatsz rockot meg jazz-t meg bluest meg rap-et, attol fuggoen milyen kedved van :)

2014. dec. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 dirtboy ***** válasza:

ha zavar akkor ne öltözködj úgy,attól hogy nem öltözködöl úgy attól még hallgathatsz rockot és szellemileg is lehetsz rocker.

később ezt majd kinövöd és ráébredsz hogy nem kell ez,ezért is van sokkal kevesebb rockerként öltöző 40-50év körüli ember.

ha meg azt látom hogy 40fokban bakancsban mászkál akkor meg hagy nézzem már hülyének a marháját,elvégre ő felvállalta.

2014. dec. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok, és képzeld eddig egyetlen egy műfajban sem találtam meg magam, csak a rockban és a metálban.

Egyszerűen nem tudok meghallgatni egy rap, pop stb. számot sem, mert idegesítenek. Frászt kapok tőlük :) nem hiszem hogy ki fogom nőni, mert ugyanis most vagyok önmagam.

2014. dec. 17. 10:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!