Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudok tönkre tenni egy...

Hogy tudok tönkre tenni egy céges telefont úgy, hogy ne vegyék észre, szándékosan tettem tönkre? : ) Egyetlen karácsonyt szeretnék, amikor nem hívogatnak minden hülyeséggel.

Figyelt kérdés
2014. dec. 17. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg betenni egy vaslábasba és tedd rá a vasfedelet. Nem megy tönkre, de feltehetőleg nem engedi be a rádióhullámokat. Lehet, hogy egy pléhdoboz is elegendő.
2014. dec. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tedd be a mikróba, már akkor se fog kicsörögni.

Ha rá is indítod a mikrót, akkor meg pláne.

2014. dec. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kapcsold ki, állítsd némára. Ha a munkád olyan, hogy az adott időszakban elérhetőnek kell lenni, akkor a "hát főnök bekrepált ez a vacak" még bőven ok marad a kirúgásra.

Voltam telefonügyeletes, de ha elérhetetlenné váltam, akkor biza azonnal más módon jeleznem kellett (pl. táviratban).

2014. dec. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha tönkre megy a telefon neked kell ki fizetni ha nem vesszed fel akor ki is rúghatnak.


ha a telefon USB csatlakoztatásánál be cseppentesz egy kis vizzet akor zárlatot okoz.


de a telefon céges és szükséges ezèrt még az nap adnának neked másikat.


de ne hid hogy megúszod mert ha a telefon tényleg magátol menne tönkre akor is ki kellene fizetni szerintem...

2014. dec. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a vaslábast ki fogom próbálni. Én nem vagyok ügyeletes, és nem vagyok készenlétben sem, elvileg csak azért van telefonom, hogy munkaidőben bármelyik telephelyen is vagyok, elérhető legyek. Sokan azonban sajnos úgy gondolják, hogy ha van az embernek céges telefonja, azt bármikor és bármilyen hülyeséggel lehet zaklatni. Egyébként a céges telefont nem kell kifizetni, ha magától meg tönkre, csak ha gondatlanul vagy szándékosan megrongálom. :)
2014. dec. 18. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!