Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sims 4-ben, hogy lehet simset...

Sims 4-ben, hogy lehet simset törölni?

Figyelt kérdés
Mert már nagyon sok simsem van és nem nagyon használom őket csak egyet-egyet és ezért szeretném tudni! köszi

#Sims #törlés #The Sims 4 #sims törlés
2014. dec. 18. 12:20
 1/4 anonim válasza:
Ugye a sims szerkeztőben vagy hol ott van a sims és oda viszed az egeret megjelenik egy x és rá nyomsz, vagy ha elkezted a játékot akkor kiviszed a simet az udvarra ééés bezárod egy fal közé és addig nem bontod le a falat amikor megdöglött :D
2014. dec. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
költözzön el, ennyi
2014. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gabi ***15 válasza:

Egyszerű!

Ctrl+Shift+C --> Írd be ezt a fejlesztői kódot: testingcheats true

Aztán a shift+kattints arra a sim-re akit törölni szeretnél, felfogja dobni, hogy remove...family , azaz eltávolítás a családból, rányomsz és kész!

Szerintem célszerű a játékot frissítened. Én legalább is azt tapasztaltam, hogy az alap Sims 4-nél a fejlesztői kódablak nem mindent hoz be, beleértve az "eltávolítás a családból".

Remélem tudtam segíteni!

2019. júl. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
így 4.5 év után, biztosan
2019. júl. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!